Program - Şubat 2012

Kritik, Söyleşi, Seminer ve Gösteriler Dernek Merkezinde Saat:19:00'da Başlar.

02 Şubat 2012 Perşembe Sunum ve Söyleşi
07 Şubat 2012 Salı Fotoğraf Kritikleri (*)
09 Şubat 2012 Perşembe Sunum - Cevdet Kulaksız - Portfolyo
14 Şubat 2012 Salı Sunum - Sami Sargın - Gezilerden Kareler
16 Şubat 2012 Perşembe Sunum - Enver Şengül - Sisler Arasında
21 Şubat 2012 Salı Sunum Hazırlama Teknikleri ve Proshow I (*)
23 Şubat 2012 Perşembe Sunum Hazırlama Teknikleri ve Proshow II (*)
26 Şubat 2012 Pazar Fotosafari - Elmalı ve Arykanda Antik Kenti
28 Şubat 2012 Salı Fotosafari Fotoğrafları Kritikleri ve Ayın Fotoğrafı (*)

"Yazının Devamı"nı okuyunuz.

Fotoğraf kritiklerinde üyelerin çeşitli konularda çektiği fotoğraflar teknik açıdan yorumlanır.Kritiklere sadece üyeler katılabilir.
Farklı fotoğraf yorumlarının olduğu farklı fotoğrafcıların sunumları ve sunumlarla ilgili söyleşiler "gösteri" günlerinde izlenir.Bu etkinlik herkese açıktır.
Derneğimiz yeni üyelerinin çeşitli konularda çektiği fotoğraflar "üye portfolyosu" günlerinde izlenir.Bu etkinliğe herkes katılabilir.
Zaman zaman çeşitli çekim tekniklerinin ve fotoğraf işleme programlarının tanıtıldığı,sunulduğu ve uygulamalarının yapıldığı "ders" niteliğindeki programlara sadece üyeler katılabilir.
"Ayın Fotoğrafı Yarışması" etkinliklerine sadece üyeler,konuyla ilgili beş fotoğrafları ile katılabilir."Ayın Fotoğrafı Yarışmaları" bir çeşit ders niteliğindedir.Bu programın izlenmesi sadece üyelere açıktır.
Her ayın son günleri fotoğraf çekmeye uygun çevre yörelere yaptığımız "Fotoğraf gezileri" ne herkes katılabilir.Katılmak isteyenler,geziyle ilgili sayfanın en altındaki "gezi katılım formu" nu eksiksiz doldurur ve katılacağını derneğe bildirir.