Teleferik İle Tahtalı Dağ

Değerli Dostlar,
22 Ocak 2012 Pazar, kar fotoğrafları çekmek, Tekirova Koyunu ve çevresini kuşbakışı izlemek için Teleferik ile Tahtalı Dağ'a gideceğiz.
Değerli üyemiz Sema Özen'in organize ettiği, bir tur firması güvencesi ile gerçekleşecek bu etkinliğin ayrıntıları yazının devamında.


22 Ocak 2012 Pazar saat 10:00 da hareket. Hareket yerimiz,Müze ve Uygulama Oteli arkası.
Hiç durmadan teleferik'e varış ve olabildiğince zaman yitirmeden yukarı çıkış.
Akşam gün batımını yukarıda yaptıktan sonra iniş ve Antalyaya hareket. Gün batımından önce servis kapatılıp aşağı inmek gerekecek ise, durum işletmeyle konuşulacak.
2670m zirve doğal olarak rüzgarlı ve soğuk olacağından üzerinizdeki giyecekleri bu duruma göre seçiniz. Ayakkabılarınız da kar üzerinde uzun süre kalacak ve ayağı koruyacak nitelikte olsun. Zirvede yemek servisi olmayabilir. Bu anlamda tedarikli geliniz. Termosunuza sıcaksu, çay, kahve alabilirsiniz. Yedek çorap mutlaka alınız.
Bu etkinliğin kişi başı maliyeti otobüs+teleferik 50.-Liradır. Bu miktar çocuk dahil herkesten yolda toplanacak ve firma yetkilisine verilecektir.Grubumuza özel olarak verilen teleferik ücreti, özel araçları ile gelmeyi düşünenleri kapsamaz.
Etkinlik 25 kişi ile sınırlıdır. Katılımcılar 20 Ocak 2012 cuma saat 17:00 ye kadar katılımlarını veya iptallerini kesinlikle bildirmelidirler. Bu tarih ve saatten sonra katılım talebi alınmayacaktır.