Perge,Aspendos,Side/23 Ekim 2016 Pazar

Perge - Aspendos - Side

Anfad-Gezi-23-11-2016-PengeAspendosSide

23 Ekim 2016 Pazar, Kumköy Acısu da gündoğumu fotoğrafladıktan sonra, Kahvaltımızı aksu da yapacağız ve ardından hemen Perge Antik Kent ziyareti yapıp, Aspendos tiyatrosu, Aspendos su kemerleri ve Aspendos köprüsünü fotoğrafladıktan sonra Manavgat da öğle yemeğimizi yiyeceğiz, Manavgat ve Oymapınar barajlarını gezip, gün batımını Side Apollon tapınağında yapacağız.

SuKemerleri

Perge01

Perge02

23 Ekim 2016 Pazar Saat 05:00 de Samanyolu Pastanesi arkasındaki toplanma yerimizden hareket edeceğiz. Gündoğumu çekeceğimiz Kumköy Acısu kıyısında gündoğumu fotoğraflarımızı çekeceğiz.


Köprü

Aksu da kahvaltı molası verip hemen Perge Antik kentini fotoğrafladıktan sonra, Aspendos Antik Tiyatroyu, Aspendos Su Kemerlerini ve Aspendos Köprüsünü fotoğraflayıp öğle saatlerinde Manavgat merkezde olmayı planlıyoruz.

Aspendos

Manavgat da öğle yemeğimizi serbest zamanda yedikten sonra Manavgat Barajı ve Oymapınar barajlarını ve yol kenarında gördüğümüz manzara, portre, mekan fotoğraflarını görüntüledikten sonra gün batımı için Side’ye hareket edeceğiz, Side’de Apollon tapınağı veya sahilde günbatımı fotoğraflarımızı çekip isteğe bağlı olarak gece dönüşte uygun bir mekanda akşam yemeği molasını takiben Antalya’ya ulaşmayı planlıyoruz.

ApollonTapınağı

Bu etkinliğin araç katılım payı ve diğer tüm kişisel giderleri katılımcılara aittir.

Fotosafari Tarihi: 23 Ekim 2016 Pazar
Hareket Yeri: Samanyolu Pastanesi Arkası
Hareket Saati: 05:00