Kızkalesi/ 28- 29 Mayıs 2016, Cts. Paz.

Değerli ANFAD Dostları.

Oldukça hesaplı diyebileceğimiz bir SİLİFKE gezisi hazırladık.

Silifke - Mut - Ermenek - Taşkent - Hadim - Bozkır - Akseki gezisinin ayrıntıları şöyle.

28 MAYIS Cumartesi Saat 22:00 da Samanyolu Pastanesi arkasından hareket. (bu saatte kesinlikle hareket edilecektir)

Anfad-Afiş-28-29Mayıs-2016-KIZKALESİ

29 MAYIS 2016 Pazar gün doğarken veya daha erken Silifke’ye ulaşmayı ve gün doğumunu fotograflamayı umuyoruz.

Silifke bölgesinde, KIZ KALESİ, ELAIUSSA-SEBASTE antik kenti, KORASION antik kenti, CENNET-CEHENNEM MAĞARALARI, SELEIKEUE ANTİK KENTİ ve AYATEKLA antik kentlerini görmeyi hedefliyoruz.

SİLİFKE’yi gezdikten sonra MUT yönüne hareket edeceğiz ve YERKÖPRÜ ŞELALESİNİ görüp daha sonra rotamızı ERMENEK kasabasına çevirip MARASPOLİ MAĞARASI, GERMANIKOPOLUS, DALINDES ve DOMITIPOLIS Antik kalıntılarını görmeyi planlıyoruz.

TAŞKENT’i ziyaret edip, HADİM YAYLASI’nı gördükten sonra BOZKIR’da fotoğraf kovalayıp, AKSEKİ’ye ulaşmayı hedefliyoruz.

Silifke-001

29 Mayıs pazar günü gün batımını yaptıktan sonra Antalya’ya dönüş yolculuğumuz başlayacaktır. Yukarıda saydığımız ören yerlerini vaktimiz yettiğince ziyaret edeceğiz, ve yine yol boyu gördüğümüz manzaraları da çekmeyi ihmal etmeyeceğiz. Katılımcıların yanlarında kendilerine yetecek kadar yiyecek ve içecek bulundurmalarını tavsiye ediyoruz,

Pazar gece Antalya ya ulaşmayı umuyoruz.

Katılımcıların bu etkinliği "BİR TURİZM FİRMASINDAN SATIN ALINAN PAKET PROGRAM" anlamında değerlendirmemelerini ve beklentilerini bu yönde geliştirmemelerini önemle rica ediyoruz.

Bu etkinlik 16 kişi ile sınırlıdır. Kişi başı araç bedeli (KAPORA - ÖN ÖDEME) olarak 100.00-TL., 27 MAYIS 2016 Perşembe, Saat 20:00 ye kadar, her Perşembe Saat 18:00-20:00 arası dernek merkezine veya Pazar hariç her gün saat 10:00 17:00 arası Artı Grafik (Mehmet Boyacı) işyerine bırakılmalıdır. Kapora veripte gezimize katılmayı son anda iptal eden arkadaşlarımızın Kaporaları iade edilmeyecek, gezi araç ücretinden katılımcıların payından düşülecektir.

Formu doldurduğu halde ulaşım bedelini zamanında bırakmayan kişilerin katılımları kesinlikle onaylanmayacaktır.

Oluşacak tereddüt ve sorularınız için 0532 462 04 86 nolu telefondan her zaman arayabilirsiniz.