"Frig Vadisi Boyunca Eskişehir" 25-26 Nisan 2015, Cts-Paz.

Başlamadan çok önemli bir not:
ANFAD Foto Safarileri bir turizm faaliyeti değildir. Sadece ulaşım ve diğer gerekli evraklar bir tur firması tarafından düzenlenir ve araç yöreyi ve rotayı bilen bir üye tarafından yönlendirilir. Temel amaç fotograf çekmektir. Yol boyunca fotograf çekmeyi olumsuz etkileyecek tüm durumlar rotayı farklı yönlere kaydırabilir ve bu durumun tek karar verisici o etkinliğin yönlendiricisidir. Katılımcılar bu durumu kabul ederek ve program metnini okumuş varsayılarak etkinliğe kabul edilirler.

2015 Nisan ayı foto safarimiz Eskişehir'e olacak.
Yol boyunca ilginç her mekanı fotograflayarak Eskişehir'e varacağız, akşam ve ertesi gün öğleye kadar Eskişehir de fotograf mekanlarını dolaşıp yine yolboyu fotograf arayarak Antalyaya döneceğiz.

Anfad-Afiş-25-26 Nisan2015-Eskişehir

Program metni "sayfanın devamı"nda

Öncelikle temel maddeler;
01- Foto Safari tarihi 25 Nisan 2015 Cumartesi ve 26 Nisan 2015 Pazar olmak üzere iki (2) gündür.
02- Hareket yerimiz her zamanki gibi Samayolu Pastanesi arkası.
03- Hareket saatimiz 06:00. Bu saatte hareket ederiz.
04- Yol boyunca herhangi bir noktadan katılımcı alınmayacak. Tüm katılımcılar saatinde hareket yerinde bunmalıdırlar.
05- Kahvaltı molası verilmeyecek. Uygun bir yol tesisinde uygun bir zamanda çay molası verilecek.
06- Cumartesi ve pazar öğle yemeği için herhangi bir yerle anlaşmamız yok. En uygun yerde mola verilir, katılımcılar verilecek zaman içinde serbesttirler.
07- Havanın ve ışığın uygun olmadığı durumlarda program değişebilir.
08- Bu etkinlik boyunca araç katılım payı dışındaki tüm harcamalardan (kahvaltılar, yemekler, ören yeri-müze-park-vb. girişleri, konaklama, vb.) katılımcılar kendileri sorumludur.
09- Katılımcılar tüm bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Şimdi safari programı;
Öncelikle zaman yitirmeden Afyon'a ulaşacağız. Yolboyunca fotograf bulursak değerlendireceğiz. Gazlıgöl üzerinden Seyitgazi yoluna girip, yolumuz üzerindeki Frig ve Selçuklu eserlerini ziyaret edeceğiz. Akşama Eskişehir'e ulaşıp konaklama yerimize geçeceğiz. Akşam tüm katılımcılar yemek ve fotograf için serbest olacak.

Pazar sabah kahvaltıdan sonra- en geç saat 08:00- konaklama yerimizden ayrılarak Eskişehir'i daha ayrıntılı hep birlikte gezip fotograflayacağız. Eskişehir içi için EFSAD dan yardım almayı düşünüyoruz.
Daha sonra da en uygun yolboyu'ndan Antalya ya dönüş.

Bu geziye katılım 22 kişi ile sınırlıdır. Katılım isteği yoğun olursa büyük araç temin edilip katılımcılar geri çevrilmeyecektir. Katılımcılar aşağıdaki form ile bu etkinliğe katılmak istediklerini bildirirler. Diğer etkinlikden ayrı olarak bu etkinlik için katılımcılar payına düşecek yol masrafının bir kısmı olan 50.-Lira'yı derneğe zaman yitirmeden verir veya ulaştırır.

Bu etkinliğe kesin katılım ve olası iptal tarihi 23 Nisan 2015 Perşembe saat 19:00 dur. Bu satten sonra ön ödemesini yapmış katılımcılarla kesinleşmiş liste ilgili tur firmasına gönderilecek ve yönetim tarafından konaklama rezervasyonları kesinleşecektir.