Fotosafari- Akyaka (Muğla) 24-25 Eylül 2016

Değerli ANFAD Dostları.
Oldukça hesaplı diyebileceğimiz bir MUĞLA- AKYAKA gezisi hazırladık.Akyaka, Azmak Çayı, Gökova, Sakar Tepe Seyir Terası, Akyaka Milli Parkı, Akbük Koyu göreceğimiz yerler.Cuma akşamı 23 Eylül 2016 Saat 01.00 de, Samanyolu Pastanesi arkasından hareket edeceğiz (bu saatte kesinlikle hareket edilecektir)
24 MAYIS 2016 sabahı Akyaka sahilinde olmayı ve gün doğumunu fotoğraflamayı umuyoruz.
Konaklama için ilçe merkezinde bir otel ile ön görüşmelerimizi yaptık, (İKİ KİŞİ ODA KAHVALTI 150 TL) otelimizin merkezde olması sebebi ile ulaşım problemimiz olmayacağından isteyen arkadaşlarımız istedikleri gibi gün içinde program yapabilirler.
Cumartesi günü Akyaka bölgesinde gün boyu fotoğraflanacak yerleri görüntüledikten sonra öğle yemeği için istersek toplu bir yerde yemek yiyebiliriz veya herkes kendi istediği yerde öğlen yemeğini yiyebilir.

Anfad-Afiş-24-25-EYLÜL-2016-AKYAKA

Pazar günü sabah erken saatte gündoğumu fotoğraflarını çektikten sonra otele dönüp sabah kahvaltımızı yapıp otelden ayrılacağız.

Pazar günü gün boyu yine Akyaka ve çevresini gezdikten sonra gün batımı fotoğraflarımızı çekip daha sonra Akyaka’dan ayrılıp, Pazar günü gece Antalya’ya ulaşmayı planlıyoruz.

Katılımcıların bu etkinliği "BİR TURİZM FİRMASINDAN SATIN ALINAN PAKET PROGRAM" anlamında değerlendirmemelerini ve beklentilerini bu yönde geliştirmemelerini önemle rica ediyoruz.

Bu etkinlik 16 kişi ile sınırlıdır. Kişi başı araç bedeli “ön ödeme” olarak 100.00-TL. 21 EYLÜL 2016 çarşamba, Saat 20:00 ye kadar, her Perşembe Saat 18:00-20:00 arası dernek merkezine veya Pazar günü hariç her gün Saat 10:00 17:00 arası Artı Grafik (Mehmet Boyacı) işyerine bırakılmalıdır. “Ön ödeme” verip de gezimize katılmayı son anda iptal eden arkadaşlarımızın “ön ödemeleri” iade edilmeyecek, gezi araç ücretinden katılımcıların payından düşülecektir.

Dernek Üyelerimizden %10 gezi ücretinden düşülecektir.

Formu doldurduğu halde ulaşım bedelini zamanında bırakmayan kişilerin katılımları kesinlikle onaylanmayacaktır.

Oluşacak tereddüt ve sorularınız için 0532 462 04 86 numaralı telefondan her zaman arayabilirsiniz.