Foto Safari/ Susuzlar-İmecik-Gilevgi-Müğren-Korkuteli

30 Eylül 2012 Pazar fotosafarisini dönem kursiyerlerimizin çekim günü ile birleştirdik.
Korkuteli ve biraz da Elmalı köylerinden bazılarında fotograf arayacağız.
Bağ bozumu olması nedeniyle pekmez kazanlarının altı yakılmış olabilir. Sürüler yaylaladan köylerine dönüyor. Kışa hazırlık tüm köylerde yoğun bir telaşla başlamıştır.

Her zamanki toplanma yerimiz olan "Samanyolu Pastanesi" arkasından saat 08:00 de hareket edeceğiz.

30 eylül 2012 pazar saat 08:00 de Yukarıda, krokide gördüğünüz Samanyolu Pastanesi arkasından hareket edeceğiz.
Etkinlik boyunca, en geç akşam üzerine kadar yemek yiyecek herhangi bir tesis olmayacağı için günlük yiyeceğinizi abartısız yanınıza alınız. Her ne kadar su bulma olasılığı yüksek ise de yanınıza su da almanızı öneririz. Tüm fotograf malzemeleriniz de yanınızda olsun. İlginç köyler gezeceğimiz için yakınlarınızdan meraklı arkadaşlarınızı da getirebilirsiniz. Akşam üzeri dönüşü Korkutelinden yapacağız ve burada yörenin lezzetlerini sunan bir kebapcıda öğle-akşam yemeğimizi yiyeceğiz. Bu zamana kadar sizi tok tutacak yiyecekler yanınızda olsun.
Beğiş Susuzundan başlayacak durağımız, İmecik Susuzu, Avdan Köyü, Gilevgi (Özdemir) Köyü,Karaköy ve Müğren (Gölova) Köyü ile sürecek ve Korkutelide yenecek yemekten sonra Antalyaya dönülecek.
Yol güzergahımız, Samanyolu Pastanesi, Polis Evi, Migros Kavşağı, Otogar Kavşağı,Kepez ve Korkuteli yolu.Bu güzergahtan alınmak isteyen arkadaşlar "Foto Safari Katılım" formuna alınmak istedikleri yerleri belirgin bir şekilde yazmalıdırlar.Dönüş de yine bu güzergahtan olacaktır.
Araç bedelini kaç kişi katıldıysa o sayıya bölerek hep birlikte karşılayacağız.

Olur da sorusu olanlar,0533 934 34 72 nolu dernek telefonundan bilgi alabilirler.
Zamanında toplanma yerinde bulununuz.