Foto Safari/ Kızıllı Köyü ve Eski Değirmen

23 Şubat 2014 pazar foto safarimizi üyelerimiz, kursiyerleri ve katılmak isteyen fotograf severler ile birlikte yapacağız. Ayrıca,katılmak isteyen herkes bu etkinliğe katılabilir.
Döşemealtı bölgesinin Kızıllı ve zaman olursa Kovanlık köyleri çevresinde dolaşacağız.
Özellikle "Eski Değirmeni" yöresinin eşsiz çınar ağaçlarını,derelerini ve az bilinen Antalya güzelliğini izleyeceğiz.

EkşiliFotosafarilerde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Etkinliğin ayrıntıları "yazının devamı" nda

23 Şubat 2014 Pazar saat 08:00 de Samanyolu Pastanesi arkasından hareket edeceğiz.
Varsak yolu güzergahından Kızıllı Köyüne veya Kovanlık Köyü üzerinden Ekşili ye ulaşacağız. Köy kahvelerinden birinde kahvaltı ve çay molamız olacak.
Ekşili köyünü geçtikten sonraki sulak alanda fotograflar çekeceğiz. Zaman yitirmeden "Eski Değirmen" yöresine geçip kalan zamanımızı orada fotograf çekerek çeçireceğiz.

Yörede alışveriş merkezi ve restoran olmadığı için herkesin günlük tüketeceği kahvaltı,su ve öğle yemeği malzemelerini abartmadan yanlarına almalarını öneririz.
Geçeceğimiz her köyde portre çalışma imkanı bulabilirsiniz.
Öğle yemeği için o an bulunduğumuz uygun alanda yanınızda getirdiklerinizle idare etmelisiniz.
Ekşili Köyü yakınlarında doğa güzellikleri ve su fotograflamak imkanı var. Özellikle Eski Değirmen yöresi eşsiz bir doğa güzelliği fotografa çok uygun.

Tripod (üçayak) larınızı almayı unutmayın.makinelerinizin pilleri şarjlı ve yedekli olsun.Hafıza kartlarınız yanınızda bulunsun.kullanılacak diğer fotograf malzemelerinizi almayı unutmayın. Olası katılım iptallerinizi zamanında bildiriniz.
Bu etkinlikte kişisel tüm giderleri ve bir turizm firmasından tutulacak araç bedelini payı oranında (kursiyerler dahil) herkes kendisi karşılayacak.