Foto Safari-Kayaköy-Fethiye-27-28 Nisan 2013

27-28 Nisan 2013 cumartesi ve pazar, Fethiye-Kayaköy-Ölüdeniz yörelerinde fotograf gezisi yapacağız.
Cumartesi sabah erken yola çıkacağız, yol boyunca fotograflanacak yerlere uğrayarak,önce Fethiyeye sonrasında Kayaköy'e geçeceğiz.
Ağırlıklı olarak Kayaköyde zaman geçireceğiz.
Pazar öğleye doğru Ölüdeniz'e inip makul bir zaman sonra Antalyaya hareket edeceğiz.

27 Nisan 2013 Cumartesi saat 06:00 da Samanyolu Pastanesi arkasındaki toplanma yerimizden hareket edeceğiz.
Söğüt kasabasında kahvaltı molasından sonra yollarda fotoğraf dışında oyalanmadan Fethiyeye geçeceğiz.
Fethiye merkezde 1 saatlik ihtiyaç ve fotoğraf molasından sonra Fethiyenin simgeleri kaya mezarları önünden Kayaköy'e geçeceğiz.
Önce Gemiler Koyu nu ve devamında akşama kadar Kayaköy'ü fotoğraflayacağız. Öğle yemeği duruma göre Gemiler Koyu nda veya Kayaköyde Akşama doğru konaklayacağımız Ovacık köyündeki Montaverde Otel'e geçeceğiz. Akşam yemeği için toplu bir program yok.
Pazar sabah Kayaköy yolunda bir mekanda yapacağımız kahvaltıdan sonra Kayaköy'e yeniden döneceğiz. Öğleye yakın bir zamana kadar Kayaköy'de sabah ışığında çalışacağız. Öğle Ölüdeniz'e geçeceğiz. Öğle yemeğini Ölüdenizde herkes kendine göre ayarlayacak. Öğleden sonra uygun bir saatte Antalyaya hareket edeceğiz. Öğleden sonra Ölüdeniz sahilinde iniş yapan yamaç paraşütçülerini fotograflayabiliriz. Gün batımında ters ışıkla güzel görüntüler vereceklerdir.
Hangi saatte nerede oluruz, hangi saatte Antalyaya ulaşırız şimdiden söylemek olası değil. Fotograf çekmek gibi bir uğraşımız olduğu için önceden yapılmış tüm program saatleri belirsizlik gösterebilir.