Foto Safari/ Demre- Kekova/ 26 Ekim 2014 Pazar

Ekim 2014 fotoğraf gezimizi Kaş- Kekova bölgesine yapıyoruz.

26 Ekim 2014 Pazar saat 07:00 de, toplanma yerimiz Samanyolu Pastanesi arkasından hareket edeceğiz.

Finike de kahvaltı yaptıktan sonra ilk durağımız Finike Limanı Çayağzı olacak. Fotoğraf çekimlerinden sonra, yine yollarda fotoğraf mekanlarını ziyaret ederek Üçağız'a varacağız.

Saat 15:00 e kadar Üçağız da serbest fotoğraf ve yemek zamanı. Öğle yemeği için herhangi bir restoranla anlaşma yapmadık. İsteyen istediği restoranda öğle yemeğini alabilir veya yanında getirdiği yiyecekleri uygun bir mekanda tüketebilir. Sabah Finikeden yiyecek alışverişi yapabilirsiniz.

IMG_1621 (Large)

Gezinin diğer ayrıntıları ve katılım için yazının devamını tıklayınız.

IMG_1623 (Large)

Saat 15:00 de otobüsümüzle Kaleköy e geçeceğiz. Gün batımına kadar burada da serbest zaman. İsteyen köy içinde herhangi bir mekanda, isteyen Alan mevkiinde tekne çekme alanında gün batımını karşılayabilir. Gün batımını takip eden bir saat içinde tüm arkadaşların araç başında olmaları gerekiyor. Yolumuz uzun, geç kalmadan Antalya ya dönelim. Havanın bulutlu olması ve gün batımını izleme olanağımızın olmaması durumunda zaman yitirmeden dönüşe geçeceğiz ve akşam yemeği için Ulupınar'a uğrayacağız.

Bu gezi bir tur firması aracılığı ile yapılacak ve 20 kişi ile sınırlı olacaktır. Katılım isteklerinizi aşağıdaki katılım formunu doğru ve eksiksiz doldurarak en geç 23 Ekim 2014 Perşembe gününe kadar iletebilirsiniz. Bu etkinliğin bir turizm aktivitesi değil bir fotograf çalışması olduğunu biliniz ve katılım kararınızı buna göre veriniz. Katılımlarını iptal etmek istediklerini bildirmeden geziye katılmayan arkadaşlardan araç bedeli istenecektir. İptal için yine aşağıdaki formu kullanabilirsiniz. Hareket yerine zamanında geliniz.

Araç güzergahı Falez Kavşağı, Migros Kavşağı, Sağlık Md. Kavşağı, Türkay Otel Kavşağı ve Altınyaka Kavşağı, şeklindedir. Bu yol boyu üzerinden alınmak isteyen arkadaşlar katılım formlarının "eklemek istedikleriniz" kutusuna alınmak istedikleri yeri ayrıntılı olarak yazmalıdırlar.

Çok Önemli Not: 26 Ekim 2014 Pazar sabaha karşı saatler bir saat geri alınacak. Saatlerinizi yatmadan geri alınız. Hareket saatimiz yeni duruma göre yine 07:00 olacaktır.

dolu rezervasyon