Foto Safari/ Aydın-Karacasu/ 17-18 Mayıs 2014

Dönemin son fotograf gezisini Aydın'ın güzel kasabası Karacasu ya yapıyoruz.
17 Mayıs 2014 Cumartesi ve 18 Mayıs 2014 Pazar günlerini kapsayacak bu gezi bir gece Karacasu da konaklamalı olacak.
Yolboyu köylere fotoğraf çekim için uğrayacağız ve Karacasu da zanaatkarları fotograflayacağız. Dönüşte zaman olursa antik Aphrodisyas kentini gezeceğiz.
Dönüşümüzün son uğrağı Salda Gölü olacak.

Etkinlik programını ve katılım koşullarını okumak için "Yazının devamı" na tıklayınız.

17 Mayıs Cumartesi saat 06:00 da toplanma yerimiz Samanyolu Pastanesi arkasından hareket edeceğiz.
Hemen hemen iki saat sonra Söğüt beldesinde kahvaltı molasını takiben, yolboyu fotoğraf gözleyerek Serinhisar Kasabasında kahve molası vereceğiz. Tavas Kasabasından sonra sırası ile Kızılcabölük, Vakıf, Karahisar, Yahşiler, Kavaklar, Seki, Dörtyol ve Düdenbaşı köylerine uğrayarak Karacasu ya ulaşacağız.
Zaman yitirmeden fotoğraf çalışmaya başlayacağız ve akşam yemeğinden sonra konaklayacağımız Karacasu Belediyesi Pansiyonuna geçeceğiz.

Karacasu belediyesi Pansiyonunda ikişer kişi kalmak durumundayız. Katılımcılar yol boyunca kim ile kalacağını belirleme durumundadır. Pansiyon kişi başı 25.- lira olacak ve giriş yapılırken herkes bu bedeli kendi ödeyecek. Diğer kişisel harcamalardan da herkes kendi sorumlu olacak.
Daha önce gezilerimizde bizlere yardımcı olan tur firması bu gezide de araç ve diğer imkanları bizlere sundu. Bu anlamda bu gezinin kişi başı ulaşım bedeli 60.- lira olacak.
Bu bedeli katılımcılar katılacaklarını beyan ettikleri anda vermelidirler.
Bu gezi 16 kişi ile sınırlıdır. Ulaşım bedelini ödemek için son tarih 8 Mayıs Perşembe saat 19:00 dur. Son olarak bu tarihte şekillenecek listeye göre tur firmasına katılımcı listesi, ulaşım bedeli ve Belediye Pansiyonuna kesin geliş bilgisi göndereceğiz.
Herkesin müze kartını yanlarında bulundurmalarını öneririz.

Özetlersek:
1- Konaklama bedeli 25.-Lira ve ikişer kişi kalınacak.
2- Ön katılım formunu doldurmak kesin katılmcı listesine girmek anlamına gelmez. Ulaşım bedeli kişi başı 60.- Lira, ön katılım formu gönderildikten sonra 3(üç) gün içerisinde aşağıdaki adreslerden birine bırakılmalıdır.
3- 8 Mayıs perşembe katılım son günü. (16 kişi kesin katılırsa daha önce de bitebilir)
4- Ulaşım bedellerini her salı ve perşembe saat 18:00- 19:00 arası ANFAD'a ve pazar hariç her gün saat 10:00- 17:00 Artı grafik e bırakılabilirsiniz. Adresler için "iletişim" sayfasına bakınız.

Not: bu bir fotoğraf gezisi olduğu için programda aksamalar, gecikmeler olabilir. Bu anlamda katılımcıların birbirlerine anlayışlı olmaları ve Antalyaya dönüş saati adına kendilerine herhangi bir hedef zaman belirlememeleri önerilir.