Eğirdir Gölü ve Çevresi 11 Aralık 2016 Pazar

Değerli ANFAD Dostları.

Oldukça hesaplı diyebileceğimiz bir Kovada Gölü Milli Parkı- Eğirdir Gölü ve Çevresi gezisi hazırladık.

Anfad-Afiş-11-ARALIK-2016-EĞİRDİR

Karacaören Barajı, Kovada Milli Parkı, Esinyurt Köyü, Gelendost, Yenice Köyü, Boyalı, Barla, Eğirdir’i yani Eğirdir gölü çevresini tüm gün boyunca tur atacağız, Yol boyu göl kenarında ve uğrayacağımız köylerde mekan ve portre kovalayacağız, Işık ve Gölge takip edeceğiz.
İlk Durağımız Karacaören barajı olacak, kahvaltı yapacağız, Kovada Gölü Milli Parkına ulaşıp fotoğrafladıktan sonra hiç vakit kaybetmeden Eğirdire doğru yola çıkacağız, Eğirdir gölünü Doğu yönünden takip edip, Esenyurt, Gelendost, Yenice, Boyalı, Barla ve Eğirdir yarımadasında gezimizi sonlandırmayı planlıyoruz.
11 Aralık 2016 Pazar günü erken saatte yola çıkıp zamanı iyi değerlendirmeyi planlıyoruz.
Her zamanki gibi yine Samanyolu Pastanesi arkasından Saat 06.00 da hareket ederek gezimize başlamak istiyoruz. (bu saatte kesinlikle hareket edilecektir)
Sabah kahvaltısı için yol üzerinde uygun gördüğümüz herhangi bir yerde Karacaören Barajı kenarında veya bir çay bahçesi veya bir köy kahvesinde mola verip, yanımızda getirdiğimiz yiyeceklerimizi çay eşliğinde paylaşabiliriz. :) Öğle yemeği için zaman ve mekanın en uygun olduğu saatte yemeğimizi yiyebiliriz. Gün batımını yaptıktan sonra geri dönüşümüz başlayacak ve Akşam yemeği için eğirdir gölünde mola verebiliriz veya isteğe göre Antalya ya dönüşe geçebiliriz.

Katılımcıların bu etkinliği "BİR TURİZM FİRMASINDAN SATIN ALINAN PAKET PROGRAM" anlamında değerlendirmemelerini ve beklentilerini bu yönde geliştirmemelerini önemle rica ediyoruz.
Bu etkinlik 16 kişi ile sınırlıdır. Kişi başı araç bedeli olarak 60.00-TL. 09 ARALIK 2016 Cuma, Saat 20:00 ye kadar, her Perşembe Saat 18:00-20:00 arası dernek merkezine veya Pazar günü hariç her gün Saat 10:00 17:00 arası Artı Grafik (Mehmet Boyacı) işyerine bırakılmalıdır.
“Ödeme” verip de gezimize katılmayı son anda iptal eden arkadaşlarımızın “Ödemeleri” iade edilmeyecek, gezi araç ücretinden katılımcıların payından düşülecektir.
Dernek Üyelerimizden %10 gezi ücretinden düşülecektir.
Formu doldurduğu halde ulaşım bedelini zamanında bırakmayan kişilerin katılımları kesinlikle onaylanmayacaktır.
Oluşacak tereddüt ve sorularınız için 0532 462 04 86 numaralı telefondan her zaman arayabilirsiniz.