Beyşehir ve Göl Çevresi/ 21- 22 Şubat Cts. Paz. 2015

Karlı olacağını umduğumuz 21 Şubat Cumartesi ve 22 Şubat Pazar Beyşehir de olacağız.
Antalyadan hareket edeceğimiz ilk sattlerden itibaren Beyşehir'e kadar her fotograf durağında çalışacağız.
Beyşehir den sonra Beyşehir Gölünün karşı kıyılarını takip ederek ve yine her fotograf olanağını değerlendirerek dönüş rotamıza gireceğiz.

Anfad-Afiş-Beyşehir-Şubat-2015

Gezi programı ve katılım için "yazının devamı" nı okuyunuz.

Her zamanki toplanma yerimiz Samanyolu Pastanesi arkasından Cumartesi Sabah saat 06:00 da hareket edeceğiz. Bu saattte tüm katılımcılar hareket yerinde olmalıdırlar.

Antalyadan hareketle hiç durmadan Akseki kavşağındaki Duruk tesisinde kahvaltı molamızı vereceğiz. Daha sonra İbradı yönüne doğru, yine yolda fotograf mekanlarını ziyaret ederek devam edeceğiz. İbradıda hiç durmadan Ormana köyüne geçip, kısa bir çay molasından sonra Başlar köyüne hareket edeceğiz.

Ormana Köyü Beyşehir'e doğru ortak başlangıcımız olacak. Başlar köyünde bir saat kadar fotograf ve çay molası vereceğiz. Davamla, Çukurviran Köyünü geride bırakarak anayola çıkacağız. Derebucak Kasabasında öğle yemeğinden sonra yine köylere uğrayarak Beyşehire ulaşacağız.

Pazar sabah erken bir kahvaltıdan sonra en geç 08:00 de hareket etmiş olmalıyız. Yeşildağ Köyü üzerinden Cemeller Köyüne geçeceğiz ve her iki köyde de fotograf için zaman geçireceğiz. Kurucuova Köyününde de fotograf için mola vereceğiz. Yenişarbademlinin Gölyaka Mahallesinde balıkçıları (bulursak) fotograflayacağız. Şarkikaraağaç'a kadar göl boyu fotograf bundan sonra.

Dönüşümüz Eğirdir üzerinden Antalya olacak.

Yol boyunca yiyecek bulma zor olabileceğinden katılımcıların yanlarında bir miktar açlıklarını giderecekleri birşeyler bulundurmaları önerilir.