2-3 Şubat 2013 Beyşehir Foto Safari

Değerli Arkadaşlar,
Yeni yılın ilk fotoğraf gezisini Beyşehir'e yapıyoruz.
Etkinliğin ana parkuru aşağıdaki haritada görüldüğü gibi Beyşehir gölü çevresi olacaktır.
Antalyadan çıktıktan sonra da yol boyunca tüm güzellikleri ve mekanları değerlendireceğiz.

2 Şubat cumartesi saat 05:00 de Antalya dan hareketle yola çıkacağız. Hareket yerimiz Samanyolu Pastanesi arkası.Işık zamanına kadar İbradı'ya gelmiş olmayı planlıyoruz. Bu yüzden hareket saatimizi erkene aldık.
Akseki yolunda bir tesiste sabah kahvaltımızı yapacağız. Bunun için verilecek zamana kesin uymalıyız.
İbradı'dan sonra güzellikler başlıyor. Gembos ovasını boydan boya geçeceğiz. Yollarda nerede fotoğraf bulursak çekeceğiz.
Beyşehir'e vardığımızda konaklayacağımız otel veya öğretmen evine eşyalarımızı bırakıp akşam yemek saatine kadar çevreyi ve şehri fotograflamaya devam edeceğiz.
2 Şubat pazar saat 07:00 de kesinlikle hareket etmiş olacağız. Beyşehir gölünün güney-batı sahilini izleyerek, Yeşildağ, Kurucuova, Yenişarbademli ve Şarkikaraağaç üzerinden Eğirdir'e dönüp Antalya yoluna çıkacağız. Şimdiden Antalyaya kaçta döneceğimizi söylemek mümkün değil. Her katılımcının bu duruma anlayışla yaklaşarak keyifli bir gün geçirmesi dileğimizdir.

ÖNEMLİ:
Bu gezinin ulaşım maliyeti kişi başı, çocuk dahil 50 liradır ve bu miktar katılacaklar tarafından 31 ocak saat 19:00 a kadar dernekte ilgili birime ödenmelidir. Dernek salı ve perşembe bünleri saat 18:00 den sonra açıktır. Derneğe gelemeyecek olanlar "Artı Grafik" işyerine hergün 10:00-17:00 arası uğrayıp, ödemelerini yapıp, katılımlarını kesinleştirebilirler. "Artı Grafik" adresine sitenin iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz. Ulaşım bedeli ödenmemiş katılım talepleri kesinlikle değerlendirilmeyecektir.
Gezi 16 kişi ile sınırlıdır. Ulaşım bedeli ödenmiş katılımlar sıraya konularak gelecek isteklere göre yeni bir araç istenebilir.
Zamanın az olması nedeniyle katılmak isteyecek arkadaşların hızlı karar vermesi ve katılımlarını gerçekleştirmeleri önerilir.
Gezi boyunca bireysel tüm harcamaları (yemek, kahvaltı, konaklama, vs.) katılımcılar kendileri karşılayacaktır.
5 Şubat salı bu gezinin fotoğraf kritiği dernekte yapılacaktır.